Канал Наталії Холоденко в Telegram

ВІДЕОЗАПИС ЛЕКЦІЇ НАТАЛІЇ ХОЛОДЕНКО «40+1 ВІДПОВІДІ ПРО ЖИТТЯ»

Тривалість відео – 90 хвилин.
Лекція українською мовою!

 

Ця лекція — своєрідний підсумок моїх 40 років, значну частину з яких я присвятила пошуку відповідей.

«Питання, які мене мучили, позбавляли сили та створювали відчуття повної розгубленості, врешті-решт стали моїми вчителями.

Мій шлях створення онлайн-курсів почався випадково. Знайомий, якого я вважала диваком, продав власний бізнес та за страшні гроші купив освітній курс в Америці. Він вирішив стати спікером і робив серйозні кроки, щоб втілити своє бажання у життя. Це був 2007 рік. Я думала, що він ось-ось зрозуміє: в Україні інтернет-тренінги нікому не потрібні! Але він був наполегливою людиною, тому створив онлайн-курс про досягнення цілей.

Одного дня він запросив мене в гості, щоб відповісти на особисті запитання його учнів. Я не знала, як це — вийти в онлайн, але подумала тоді: якщо люди висадилися на місяць, то й в онлайн я зможу вийти.

Сміливість – то моя чарівна паличка!

Так я дізналася, що я крута. З одного боку, це була година нереального стресу, бо запитання просто сипалися. Проте я швидко і вправно давала практичні поради. Поки я відповідала, мій товариш від захоплення та на знак подяки купив мені ім’я kholodenko.net. Він створив мій перший сайт зі страшнючою фоткою та трьома реченнями про те, де я навчалася і що вмію. Коли той вебінар закінчився, у мене вже був свій сайт.

Викладаючи запис мого першого вебінару, ми підрахували запитання, на які я тоді відповіла. Вийшло рівно 41. Зараз це для мене символічно.

На майстер-класі «40+1 відповіді про життя» я поділюся власними життєвими правилами та відповідями з 4 сфер життя — стосунки, діяльність, тіло та духовність.